Jianchuan Yolu, Minhang Bölge, Şangay, Çin
iyi kalite Polyester Keçe Filtre Torbası satış için
iyi kalite Polyester Keçe Filtre Torbası satış için
Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir. Onlara güveniyorum çünkü onlarla hiç hayal kırıklığına uğramadım.

—— Jerry

Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürecek ve sağladıkları hizmeti kabul etmeleri beklenir. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Gül

Клещи понравились, опробовал в работе-автомат, diğer kişi: Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные!

—— Slav

Ben sohbet şimdi

Shanghai Runningfilter Co., Ltd

1 2 3 4
Shanghai Runningfilter Co., Ltd Shanghai Runningfilter Co., Ltd Shanghai Runningfilter Co., Ltd Shanghai Runningfilter Co., Ltd
Fabrika bir görünüm filtre torbası fabrikası filtre torbası imalatı Filtre torbası

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Runningfilter
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 1000000-2000000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%
Satış hizmeti

Kullanılan torba analizi de dahil olmak üzere eksiksiz bir laboratuvar destek hizmeti sunmaktadır. Müşteriler, sorunlar için değerlendirilmiş ve kalan çanta ömrünün bir göstergesi olarak değerlendirilen filtre torbalarına sahip olabilirler. Toz Yükleme, Isı ve Kimyasal Saldırı, Fiziksel Hasar ve Toz Girişinin Değerlendirilmesi, sadece Torba Ömrünü göstermez, aynı zamanda erken tespit, tesis verimliliğini ve çalışmasını etkileyebilecek olası bitki sorunlarının yönünü de sağlayabilir. Filtreleme problemlerini çözmek için özel uygulamaların analizleri (çimento tesisleri, kireç, alçı) Filter Services, müşterilerine tüm toz emme ekipmanlarında yerinde bakım hizmeti sunabilir. Bu hizmetin bir parçası olarak, şirketin kalifiye servis mühendisleri ekibi, filtre torbalarının değiştirilmesi için eksiksiz bir montaj hizmeti sunmaktadır.

- En uygun filtre ortamının seçimi

Filtre Servisleri, müşterilerine tüm toz emme ekipmanlarında yerinde bakım hizmeti sunabilir. Bu hizmetin bir parçası olarak, şirketin kalifiye servis mühendisleri ekibi, filtre torbalarının değiştirilmesi için eksiksiz bir montaj hizmeti sunmaktadır.

- Armatür ve Bakım

Filtre Servisleri, müşterilerine tüm toz emme ekipmanlarında yerinde bakım hizmeti sunabilir. Bu hizmetin bir parçası olarak, şirketin kalifiye servis mühendisleri ekibi, filtre torbalarının değiştirilmesi için eksiksiz bir montaj hizmeti sunmaktadır.

- Çantaların denetimi ve montajı, Temizlik ve Onarım

Filtre Servisleri, bazı durumlarda, servis ömrünü uzatmak için, özellikle yüksek sıcaklıktaki Nomex (Aramid) tipinde kullanılmış filtre torbalarını temizleyebilir ve tamir edebilir.

- Problem çözme

Filtre Hizmetleri, müşterilerine sunabileceği problem çözme hizmeti ile gurur duymaktadır. Şirket, daha verimli bir filtre çözümü sağlamak için güncellenmiş fikirler sunabilir. Bu, filtre torbasının değiştirme ömrünü uzatmak için kullanılan elyafların teknik özellikleri hakkında tavsiyeler içerebilir.

- 24 Saatlik Acil Danışmanlık Hizmeti

Filtre Servisleri ayrıca müşterilerine 24 saat acil servis hizmeti sunar ve acil siparişlere aynı gün veya daha karmaşık siparişlerde kumaş stoklarına bağlı olarak iki iş günü içerisinde cevap verebilir. Kritik uygulamaları incelemek için danışmanlık hizmetleri

İletişim bilgileri
Shanghai Runningfilter Co., Ltd

İlgili kişi: Mrs. Amily Li

Tel: 86-021-54710019

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)