Jianchuan Yolu, Minhang Bölge, Şangay, Çin
Ana sayfa

Shanghai Runningfilter Co., Ltd Fabrika turu

iyi kalite Polyester Keçe Filtre Torbası satış için
iyi kalite Polyester Keçe Filtre Torbası satış için
Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir. Onlara güveniyorum çünkü onlarla hiç hayal kırıklığına uğramadım.

—— Jerry

Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürecek ve sağladıkları hizmeti kabul etmeleri beklenir. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Gül

Клещи понравились, опробовал в работе-автомат, diğer kişi: Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные!

—— Slav

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Çin'deki toz filtrasyon ve ayırma ürünlerinde lider ve profesyonel şirketlerden biri olan Shanghai Runningfilter Co. Yaptığımız şey, havadan toz almak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktır; insanoğlunun yaşama ortamını taze ve temiz tutmak; Torba filtre sistemi parçaları ve ilgili ürünlere ihtiyaç duyan firmalara hizmet vermektedir. Firmamızın, altı delikli iğne delikli keçe ekipmanları, yüzlerce filtre torbası dikiş makinesi, 300 yüz fiberglas dokuma makinası bulunmaktadır. Biz filtrasyon teknik test ve kalite kontrol devam edecek mükemmel ve profesyonel çalışma ekibimiz var. Firmamız ve filtre çanta ürünleri son yıllarda yerel ve yurtdışında iyi bir ün kazandı.

  Toz ayırma ve filtreleme alanlarında yaygın olarak kullanılan polyester, polipropilen, akrilik, aramid, P84, cam elyafı, PTFE ve çoklu elyaf içeren iğne delikli keçelerimiz. su ve yağ itici, antistatik, PTFE kaplama, Teflon lateks gebelik, PTFE membran laminasyonu, silikon ve grafik vb. Aynı zamanda müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için karbon çelik filtre torbası kafesleri ve paslanmaz çelik filtre torbası kafesleri yapıyoruz.

 • OEM / ODM
  Koşu filtresi, en zorlu işlere çok çeşitli filtre torbası, filtre bezi, filtre kafesi ve bazı venturi sağlar.

  Filtre çantası:

  Özel filtre torbası ekipmanlarında en iyisini üretmeyi taahhüt ediyoruz. Çimento endüstrisinde zorlu kullanım, aşındırıcı gaz toplama ve atık su arıtımı gibi gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmış en çeşitli malzemelerle çalışan filtre torbası.

  Filtre Bezi:

  Çalışan filtre bezi ihtiyacınıza göre Polyester, Aramid, PPS, P84, PTFE, Fiberglas, PP, PE, Naylon gibi farklı endüstriyel ve madencilik amaçlarına göre toz giderme ve sıvı malzemedir.

  Filtre torbası parçaları:

  Tek elden alışveriş için filtre kafesi, venturi, kapaklar, kanca var.

  “Müşteri Odaklı, Önce Kredi”. Müşterilerin tanıdığı ve takdir ettiği bir atmosfer yaratarak ürünleri sürekli iyileştirmeye çalışıyoruz. Sonuç bize Koşuya ve başarma yeteneğimize sarsılmaz bir inanç veriyor.

  Herhangi bir OEM / ODM ise, lütfen bizimle iletişime geçin.

 • Ar-Ge
  İşe Alım Bilgisi

  Runningfilter şirketinin farklı endüstriyel ve madencilik koşulları için özel filtre çözümü sağlayan özel bir teknik ekibi vardır. Aynı zamanda, müşteri gereksinimlerine göre, ilk hizmet, kalite güvencesi ve müşteri memnuniyeti sağlamak için her türlü filtre ürününü müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlayabiliriz.

  Markalaşmanın Ar-Ge'ye ve yeteneklere yönelik sürekli yatırımdan geldiğinin farkındayız. Ve birinci sınıf filtrasyon endüstrisi markasını yaratma hedefine ulaşmak,

  Satış, araştırma ve geliştirme, pazarlama ile uğraşan tüm seçkin kişileri bize katılmaya davet ediyoruz.

İletişim bilgileri
Shanghai Runningfilter Co., Ltd

İlgili kişi: Mrs. Amily Li

Tel: 86-021-54710019

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)