Jianchuan Yolu, Minhang Bölge, Şangay, Çin
Ana sayfa Ürünlertoz toplayıcı filtre torbaları

PPS Bezi Toz Toplayıcı Torbaları Atık Yakma İçin Normal Oksidasyon

Sertifika
iyi kalite Polyester Keçe Filtre Torbası satış için
iyi kalite Polyester Keçe Filtre Torbası satış için
Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir. Onlara güveniyorum çünkü onlarla hiç hayal kırıklığına uğramadım.

—— Jerry

Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürecek ve sağladıkları hizmeti kabul etmeleri beklenir. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Gül

Клещи понравились, опробовал в работе-автомат, diğer kişi: Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные!

—— Slav

Ben sohbet şimdi

PPS Bezi Toz Toplayıcı Torbaları Atık Yakma İçin Normal Oksidasyon

Çin PPS Bezi Toz Toplayıcı Torbaları Atık Yakma İçin Normal Oksidasyon Tedarikçi

Büyük resim :  PPS Bezi Toz Toplayıcı Torbaları Atık Yakma İçin Normal Oksidasyon

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Rootsfilter
Sertifika: FDA

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200PCS
Ambalaj bilgileri: İhracat karton
Teslim süresi: 5-20 Gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10000000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: PPS iğne filtre kumaşı Uygulama: atık yakma, odun işleme
Sıcaklık: 190-200 derece Özellikleri: normal oksidasyon, iyi asitler ve alkaliler
PH değeri: 1-14 anahtar kelimeler: Filtre torbası

PPS Bezi Toz Toplayıcı Torbaları Atık Yakma İçin Normal Oksidasyon

Pps filtre torbası hakkında temel bilgiler

PPS filtre torbası, Amerika ve Japonya'da üretilen polifenilen sülfit (PPS) elyafları kullanılarak üretilen diğer yüksek sıcaklığa dayanıklı filtre paspaslarının üretim işlemine göre üretilen ve işlenen yüksek sıcaklığa dayanıklı filtre malzemesinin ana çeşitlerinden biridir. PPS filtre torbası, aşağıdaki durumların uygulanmasında mükemmel performansa sahiptir.

Uygulama

1. Yakıtlarda veya baca gazındaki kükürt içeren oksitlerin, güçlü asit-alkali korozyon direnci ve kimyasal dirence sahip fiberler olduğu kanıtlanmıştır.

2. Baca gazı içindeki nemin olması.

3. Çalışma sıcaklığı 190 C, kısa süreli çalışma sıcaklığı 232 C, erime noktası 285 C ve oksijen sınırlandırma endeksi 34-35'tir.

4. Oksijen içeriği% 15 veya daha az olduğunda kullanılabilir.

5. PPS filtre torbaları, hava temizleme oranı çevrimiçi temizlik için 5: 1 ve 190-232 C endüstriyel ve madencilik koşullarında çevrimdışı temizlik için 6: 1 kadar yüksek olduğunda mükemmel performans kayıtlarına sahiptir.

PPS filtre keçesi, enerji santralinde doğal kömür kazanı, atık yakma fırını ve uçucu külün toz toplama işlemi gibi darbeli toz giderme filtrelerinde ideal bir filtre malzemesidir. PPS filtre torbası tam bir dayanıma ve içsel kimyasal dirence sahiptir. Zorlu ortamlarda iyi filtreleme performansını koruyabilir ve ideal servis ömrü elde edebilir.

Yüzey işleme:
1. Su ve yağ itici arıtma t: Su ve yağ itici performansında önemli bir artış
2. Akrilik kaplama : Aşınma direnci özelliğinde önemli bir artış
3. Karbon kaplama : Kıvılcım önleyici
4. PTFE filmi : Filtrasyon hassasiyetini iyileştirin: gs5gsm / Nm3, ancak filtrasyon verimini düşürün; ve asit-baz direnç özelliğinde önemli bir artış
5. PTFE boya kaplama : Filtrasyon hassasiyetini iyileştirin: ≤10gsm / Nm3, filtrasyon verimliliğini düşürmez; ve asit-baz direnç özelliğinde önemli bir artış
6. PTFE daldırma : Filtrasyon hassasiyetini iyileştirin: ≤25gsm / Nm3, filtrasyon verimliliğini düşürmez; ve asit-baz direnç özelliğinde küçük bir artış

FİLTRE ÇANTASI FONKSİYONU

Toz torbası filtre torbasının içinden geçtiğinde. Toz, filtre torbası yüzeyinde tıkanacaktır. Temiz gaz geçecek. Böylece, filtre torbası toz filtresinin çekirdeği olduğunu söyleyebiliriz. Veya, vücudumuzdaki akciğer olarak düşünebilirsiniz.

FİLTRE TORBASI GEREKLİ STRİKE DİKİŞ TEKNOLOJİSİ

Filtre torbası tasarım, filtre malzemesi kesme, dokuma teknolojisi vb. Gibi katı gereksinimlere sahiptir. Bu gereksinimler filtrasyon işlemi, bakım ve hatta torba filtresinin kullanım ömrü için çok önemlidir.

Lütfen aşağıdaki resme bakınız:

Filtre torbasının çapı yaklaşık 115 mm ila 200 mm çap olmalıdır. Filtre torbası uzunluğu 2000 - 9000 mm, sık kullanılan filtre torbası özellikleri 125 - 170 mm çap, 2000 ~ 6000 mm uzunluğunda olmalıdır.

Kalite kontrolünü nasıl yaparız?

Oval, yassı, zarflı ve filtre halkalı tip filtre torbası tipleri için lütfen bize detaylı bilgi veriniz.

Her şeyden önce, filtre torbasının detaylı boyutunu müşterimizle doğrulamamız gerekiyor. Onayınızı veya sözleşmenizi aldıktan sonra, işleme başlamalıyız. Çizim açıkça yapamıyorsa veya taksitin takibinde filtre torbası örneğine ihtiyaç duyuyorsa, satınalma siparişi işlemeden önce onaylanmış boyutta filtre torbası örneğini sağlamalıyız.

Ondan sonra işlemeye başlamalıyız. Önce filtre kumaşını yapacağız. Ondan sonra, filtre kumaşını filtre torbasına dikeriz. Daha ayrıntılı bilgi için, lütfen yukarıdaki işleme resmine bakın.

İmalatı bitirdiğimizde, filtre torbası tekrar kontrol etmeye başlamalıdır. Bildiğiniz gibi, bir filtre torbası kırılmış olsa bile. Toz filtresi ekipmanının kötü çalışması için% 100 sonuç olacaktır. Yani, bu herkes için en önemli adımdır. % 100 doğru çalışabileceğinden emin olmalıyız. % 99.9 veya% 99.99 değil. % 100 doğru olarak temin etmeliyiz. Kesin olarak% 100 güvence altına almalıyız. Üç kere önemli şeyler.

Lütfen aşağıdaki çalışma koşullarına bakın. Filtre torbası genellikle toz filtresi ekipmanlarında kullanılır ve filtre torbasını toz filtresi ekipmanlarında değiştirir. Bu nedenle, lütfen toz filtresine (toz toplayıcı) çalışma durumuna bakın. Lütfen doğrudan e-posta tablosunu takip ederek bize soruşturma yaptığınızdan emin olun. Size referans için daha profesyonel bir öneri verebilir umuyoruz.

İlgili ürünler:

Pps filtre torbası pps filtre borusu pps toz toplayıcı filtre torbası pps eğici tüp pps filtre çorap pps filtre torbası santrali pps filtre torbası

İletişim bilgileri
Shanghai Runningfilter Co., Ltd

İlgili kişi: Amily

Tel: +8618501617016

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)